Confirmed users
1,620
edits
Flaviu.cos (talk | contribs) (→Tablet) |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
| API 11 | | API 11 | ||
| Nexus 7 (Android 5.0.2) | | Nexus 7 (Android 5.0.2) | ||
| April 21st, 2015 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Catalin Suciu | |||
| API 11 | |||
| Galaxy Note 3 (Android 4.4.2) | |||
| April 21st, 2015 | | April 21st, 2015 | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||