541
edits
(→Tags) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
Build 1: | Build 1: | ||
{| class="fullwidth-table" | |||
| style="background:#efefef" | '''Module''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Branch''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Tag''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Pull date''' | |||
|- | |||
| rowspan="1" | cvsroot/mozilla | |||
| GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | |||
| FIREFOX_2_0_0_17_BUILD1<br /> | |||
| 2008-08-28 08:37 PDT | |||
|- | |||
| rowspan="1" | l10n/l10n | |||
| GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | |||
| FIREFOX_2_0_0_17_BUILD1<br /> | |||
| 2008-08-28 08:37 PDT | |||
|} | |||
Build 2: | |||
{| class="fullwidth-table" | {| class="fullwidth-table" | ||
| style="background:#efefef" | '''Module''' | | style="background:#efefef" | '''Module''' | ||
| Line 22: | Line 41: | ||
| GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | | GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | ||
| FIREFOX_2_0_0_17_BUILD2<br /> | | FIREFOX_2_0_0_17_BUILD2<br /> | ||
| 2008- | | 2008-09-02 11:10 PDT | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" | l10n/l10n | | rowspan="1" | l10n/l10n | ||
| GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | | GECKO181_20080827_RELBRANCH_REAL | ||
| FIREFOX_2_0_0_17_BUILD2<br /> | | FIREFOX_2_0_0_17_BUILD2<br /> | ||
| 2008- | | 2008-09-02 11:10 PDT | ||
|} | |} | ||
edits