WeeklyUpdates/2015-06-01: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(sprint entry)
Line 149: Line 149:
|  Kelowna, Canada (Remote)
|  Kelowna, Canada (Remote)
|  Platform Fuzzing
|  Platform Fuzzing
|-
|  Sebastian Kaspari
|  Margaret Leibovic
|  SF
|  Munich (Remote)
|  Firefox for Android
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
1,111

edits

Navigation menu