Confirmed users
1,111
edits
(sprint entry) |
|||
| Line 149: | Line 149: | ||
| Kelowna, Canada (Remote) | | Kelowna, Canada (Remote) | ||
| Platform Fuzzing | | Platform Fuzzing | ||
|- | |||
| Sebastian Kaspari | |||
| Margaret Leibovic | |||
| SF | |||
| Munich (Remote) | |||
| Firefox for Android | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||