Confirmed users
130
edits
| Line 110: | Line 110: | ||
! https://docs.google.com/presentation/d/1qIDOic7UdBlfkbAXSe5WQ-oOUjtFtrRwvjNF27MYsNQ/edit#slide=id.g51b9f518d_7_29 | ! https://docs.google.com/presentation/d/1qIDOic7UdBlfkbAXSe5WQ-oOUjtFtrRwvjNF27MYsNQ/edit#slide=id.g51b9f518d_7_29 | ||
! Tomorrow. Air Mozilla. 10:30 a.m. PDT. | ! Tomorrow. Air Mozilla. 10:30 a.m. PDT. | ||
|- | |||
| Jochai Ben-Avie | |||
| Internet Policy Manager | |||
| Update on U.S. surveillance reform | |||
| SF | |||
| No | |||
| n/a | |||
| https://blog.mozilla.org/netpolicy/2015/05/27/us-surveillance-reform-nearing-the-finish-line/ | |||
|- | |||
|} | |} | ||