Confirmed users
4,053
edits
Flaviu.cos (talk | contribs) (→Issues) |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| | | Teodora Vermesan | ||
| x86 | |||
| ZTE x86 (Android 4.0.4) | |||
| Sep 1st, 2015 | |||
| '''in progress''' | |||
|- | |||
| Teodora Vermesan | |||
| 11 | |||
| Nexus 7 (Android 5.1.1) | |||
| Sep 1st, 2015 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||