WeeklyUpdates/2015-09-14: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 141: Line 141:
|  
|  
| http://goo.gl/forms/RKgyjGLPVR
| http://goo.gl/forms/RKgyjGLPVR
|-
| Guillermo Huerta
| AV Ops
| VidyoDesktop 3.5
| Mountain View
| no
|
|
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
46

edits

Navigation menu