Reps/SOPs/Budget: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(→‎Budget guidelines table: event categories)
Line 63: Line 63:
|-
|-
| rowspan="2" |Travel || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| rowspan="2" |Travel || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
| || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
| rowspan="2" |Local transportation|| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
| || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
|-
| rowspan="2" |Accommodation || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| rowspan="2" |Accommodation || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
|-
| rowspan="2" |Accommodation || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example  
|-
|-
| rowspan="2" |Food and Drinks || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| rowspan="2" |Food and Drinks || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
| || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
|-
| Supplies/Miscellenious || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| Supplies/Miscellenious || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
|-
| rowspan="2" |Swag || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| rowspan="2" |Swag || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
| || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
|-
|-
| Visa fees || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
| Visa fees || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example
Confirmed users
396

edits

Navigation menu