Confirmed users
811
edits
Joshwalker (talk | contribs) |
Joshwalker (talk | contribs) |
||
| Line 240: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
| EPM | | EPM | ||
| | | Josh Cheng | ||
| | | JoshCheng | ||
|- | |||
| EM | |||
| Evelyn Hung | |||
| evelyn | |||
|- | |- | ||
| EM | | EM | ||
| | | ShianYow Wu | ||
| | | swu | ||
|- | |- | ||
| PM | | PM | ||
| | | Joe Cheng | ||
| | | jcheng | ||
|- | |- | ||
| TL | | TL | ||
| | | SC Chien | ||
| | | schien | ||
|- | |- | ||
| UX | | UX | ||
| | | Tori Chen, Jack Lin | ||
| | | tori, jacklin | ||
|- | |- | ||
| QA | | QA | ||
| | | Cynthia Tang | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 272: | Line 276: | ||
---- | ---- | ||
==UX Specs== | ==UX Specs== | ||
---- | ---- | ||
==Reference Links== | ==Reference Links== | ||