TV: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
144 bytes added ,  23 October 2015
Line 240: Line 240:
|-
|-
| EPM
| EPM
|  
| Josh Cheng
|  
| JoshCheng
|-
| EM
| Evelyn Hung
| evelyn
|-
|-
| EM
| EM
|  
| ShianYow Wu
|  
| swu
|-
|-
| PM
| PM
|  
| Joe Cheng
|  
| jcheng
|-
|-
| TL
| TL
|
| SC Chien
|
| schien
|-
|-
| UX
| UX
|
| Tori Chen, Jack Lin
|
| tori, jacklin
|-
|-
| QA
| QA
|
| Cynthia Tang
|
|  
|}
|}


Line 272: Line 276:


----
----
==UX Specs==
==UX Specs==


----
----
==Reference Links==
==Reference Links==
Confirmed users
811

edits

Navigation menu