Account confirmers, Anti-spam team, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
1,529
edits
(CDM 15, 42+) |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| rowspan=2 | 33 | | rowspan=2 | 33 | ||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | None | ||
| rowspan=2 | 1.1 | | rowspan=2 | 1.1 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/33.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/33.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/37.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/38.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | 39 | ||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | 1.5 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | Android (x86) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/39.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| rowspan=5 | 40 | |||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | 1.5 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| Line 115: | Line 119: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | Android (x86) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/40.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| rowspan=5 | 41 | |||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | 1.5 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| Line 133: | Line 141: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | Android (x86) | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/41.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| rowspan=5 | 42 | |||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| None | | None | ||
| rowspan= | | rowspan=5 | 1.5 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | ||
| Line 154: | Line 166: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | ||
|- | |- | ||
| Android | | Android (arm) | ||
| None | | None | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | ||
|- | |||
| Android (x86) | |||
| None | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/42.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| rowspan=5 | 43 | |||
| Windows XP | |||
| None | |||
| rowspan=5 | 1.5 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | |||
|- | |||
| Windows Vista | |||
| 15 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
|- | |||
| Other | |||
| 15 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
|- | |||
| Android (arm) | |||
| None | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| Android (x86) | |||
| None | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/43.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| rowspan=5 | 44 | |||
| Windows XP | |||
| None | |||
| rowspan=5 | 1.5 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | |||
|- | |||
| Windows Vista | |||
| 15 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
|- | |||
| Other | |||
| 15 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
|- | |||
| Android (arm) | |||
| None | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/Android_arm-eabi-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|- | |||
| Android (x86) | |||
| None | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightly/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/44.0a1/20120222174716/Android_x86-gcc3/en-US/nightlytest/Android/default/default/update.xml?force=1 link] | |||
|} | |} | ||
edits