352
edits
(→Communication Channels: specify who to ping in the channel) |
(→Team Members: added) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| style="background:#EFEFEF; width:40%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)''' | | style="background:#EFEFEF; width:40%" | '''IRC Nick (#fxosqa, #appsqa, #qa)''' | ||
| style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Location''' | | style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Location''' | ||
| style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Area''' | |||
|- | |- | ||
| [mailto:nhirata@mozilla.com Naoki Hirata] | | [mailto:nhirata@mozilla.com Naoki Hirata] | ||
| Line 117: | Line 118: | ||
| [mailto:twen@mozilla.com Teri Wen] | | [mailto:twen@mozilla.com Teri Wen] | ||
| twen | | twen | ||
| Taipei, Taiwan | |||
|- | |||
| [mailto:ihsiao@mozilla.com Iris Hsiao] | |||
| ihsiao | |||
| Taipei, Taiwan | |||
|- | |||
| [mailto:ctang@mozilla.com Cynthia Tang] | |||
| ctang | |||
| Taipei, Taiwan | | Taipei, Taiwan | ||
|- | |- | ||
| Line 142: | Line 151: | ||
| Jamie_ | | Jamie_ | ||
| Wassaic, NY | | Wassaic, NY | ||
|- | |||
| [mailto:TBD Manel Rhaiem] | |||
| mermi | |||
| Tunisia | |||
|} | |} | ||
edits