91
edits
(→Experiments: Adding Unified URLBar Experiment information) |
|||
| Line 242: | Line 242: | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#e10s_A.2FB_on_BETA| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#e10s_A.2FB_on_BETA| Here]] | ||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''In Progress''' | | style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''In Progress''' | ||
|- | |||
| Unified URLBar Experiment | |||
| style="text-align:center;" | 12-21-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 12-30-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 10.0 days | |||
| style="text-align:center;" | Aurora & Beta | |||
| style="text-align:center;" | en-US | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Unified URLBar Experiment| Here]] | |||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | |||
|} | |} | ||
edits