WeeklyUpdates/2016-01-04: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Chopstick Video
(Chopstick Video)
Line 99: Line 99:
| n/a
| n/a
| https://wiki.mozilla.org/India/task_force/Policy_and_Advocacy/January_Privacy_Month_Campaign, http://blog.mozillaindia.org/1569, hashtags #PrivacyMonth, #Advocate4Privacy
| https://wiki.mozilla.org/India/task_force/Policy_and_Advocacy/January_Privacy_Month_Campaign, http://blog.mozillaindia.org/1569, hashtags #PrivacyMonth, #Advocate4Privacy
|-
| Taipei
|
| Chopstick Tutorial
| Taipei (Recording)
| No
| https://air.mozilla.org/mozilla-taipei-creative-ways-of-using-your-chopsticks-20151229/
|
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
238

edits

Navigation menu