25
edits
(Added self) |
|||
| Line 159: | Line 159: | ||
| Madrid, Spain | | Madrid, Spain | ||
| style="background:#EFEFEF" | NGA, Contacts, Dialer, SMS | | style="background:#EFEFEF" | NGA, Contacts, Dialer, SMS | ||
|- | |||
| [mailto:kglazko@mozilla.com Kate Glazko] | |||
| kglazko | |||
| Mountain View, CA | |||
| style="background:#EFEFEF" | Automation Tests | |||
|- | |- | ||
| [mailto:manelmozz@gmail.com Manel Rhaiem] | | [mailto:manelmozz@gmail.com Manel Rhaiem] | ||
edits