B2G/QA Overview: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Added self
(Added self)
 
Line 159: Line 159:
| Madrid, Spain
| Madrid, Spain
| style="background:#EFEFEF" | NGA, Contacts, Dialer, SMS
| style="background:#EFEFEF" | NGA, Contacts, Dialer, SMS
|-
| [mailto:kglazko@mozilla.com Kate Glazko]
| kglazko
| Mountain View, CA
| style="background:#EFEFEF" | Automation Tests
|-
|-
| [mailto:manelmozz@gmail.com Manel Rhaiem]
| [mailto:manelmozz@gmail.com Manel Rhaiem]
25

edits

Navigation menu