Confirmed users
3,193
edits
Michaelverdi (talk | contribs) mNo edit summary |
Michaelverdi (talk | contribs) m (→Team) |
||
| Line 90: | Line 90: | ||
| Product Manager & UX Lead || Michael Verdi | | Product Manager & UX Lead || Michael Verdi | ||
|- | |- | ||
| [[Engagement/FDR-Durable-Team|Firefox Desktop Retention Team]] || Chris More | | Engineering Program Manager || Cory Price | ||
|- | |- style="vertical-align:top;" | ||
| Mozilla.org Team || Jennifer Bertsch | | Firefox Engineering || Justin Dolske<br>Dao Gottwald<br>Gijs Kruitbosch<br>Jared Wein | ||
|- style="vertical-align:top;" | |||
| [[Engagement/FDR-Durable-Team|Firefox Desktop Retention Team]] || Chris More<br>Jenny Douglas<br>Ben Niolet<br>Fabio Rios<br>Jean Collings<br>Mark Schmidt<br>Matt Ternoway | |||
|- style="vertical-align:top;" | |||
| Mozilla.org Team || Jennifer Bertsch<br>Michael Ham<br>Mike Alexis<br>Jon Petto<br>Alex Gibson<br>Holly Habstritt<br>Craig Cook<br>Schalk Neethling<br>Paul McLanahan<br>Troy Palmer | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||