Confirmed users
924
edits
| Line 251: | Line 251: | ||
| style="text-align:center;" | 10% | | style="text-align:center;" | 10% | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Unified_URLBar_Experiment| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Unified_URLBar_Experiment| Here]] | ||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Currently Deployed''' | |||
|- | |||
| Multi-process Firefox A/B test | |||
| style="text-align:center;" | 25-Jan-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 11-Feb-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 15.0 days | |||
| style="text-align:center;" | beta | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 50% | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Currently Deployed''' | | style="background:#00FFFF; text-align:center;" | '''Currently Deployed''' | ||
|} | |} | ||