L10n:Teams:pbb-CO: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Team members
(Team members)
Line 2: Line 2:


====Team members====
====Team members====
 
===== Cauca Group =====
{| border="1" class="wikitable"
{| border="1" class="wikitable"
|-
|-
Line 14: Line 14:
| juanepcampo@gmail.com
| juanepcampo@gmail.com
| Team lead
| Team lead
| NO
| NO
|-
| Jorge Iván Velasco Yotengo
| yotengivan@outlook.es
| Localizator
| NO
| NO
|}
===== Bogotá Group =====
{| border="1" class="wikitable"
|-
! Name
! Email
! Role
! Hg Access?
! SVN Access?
|-
| Oscar Chacón Gómez
|
| Coordinator
| NO
| NO
|-
| Diego F. Gómez
|
| Anthropologist
| NO
| NO
|-
| Fabián Andrés Urbina Pulido
| faurbinap@unal.edu.co
| Localizator
| NO
| NO
| NO
| NO
Line 23: Line 58:
| NO
| NO
|-
|-
| Jorge Iván Velasco Yotengo
| Ayda Sorany Díaz Pame
| yotengivan@outlook.es
| kiwediaz@gmail.com
| Localizator
| Localizator
| NO
| NO
| NO
| NO
|}
|}


<noinclude>
<noinclude>
====Active projects====
====Active projects====


16

edits

Navigation menu