91
edits
m (Added new link) |
|||
| Line 272: | Line 272: | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_Experiment_Beta 2nd Experiment| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Multi-process_Firefox_A.2FB_Experiment_Beta 2nd Experiment| Here]] | ||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | | style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | ||
| | |||
|- | |||
| E10s Checkerboard Experiment aka DisplayPort Size Tuning | |||
| style="text-align:center;" | 25-Feb-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 19-Mar-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 7.0 days | |||
| style="text-align:center;" | Nightly | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 50% | |||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#E10s Checkerboard Experiment aka DisplayPort Size Tuning| Here]] | |||
| style="background:#98AFC7; text-align:center;" | '''Deployed''' | |||
|} | |} | ||
edits