Confirmed users
1,017
edits
(add Ru) |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
== | == Enabled Test Suites By Platform == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Line 84: | Line 84: | ||
|style='text-align:center;'|99 | |style='text-align:center;'|99 | ||
|style='text-align:center;'|99 | |style='text-align:center;'|99 | ||
|style='text-align:center;'|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1223198 [0]] | |style='text-align:center;'|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1223198 [0]]<br>Ash: 99 | ||
|- | |||
!style='text-align:left;'|R(Ru) ref tests | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'| | |||
|style='text-align:center;'|Ash: 99 | |||
|style='text-align:center;'| | |||
|style='text-align:center;'|Ash: 99 | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'|n/a | |||
|style='text-align:center;'| | |||
|style='text-align:center;'|Ash: 99 | |||
|style='text-align:center;'| | |||
|style='text-align:center;'|Ash: 99 | |||
|style='text-align:center;'|Ash: 99 | |||
|- | |- | ||
!style='text-align:left;'|Cpp | !style='text-align:left;'|Cpp | ||