Electrolysis/Test Coverage: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
add Ru
(add Ru)
Line 1: Line 1:


== 02/14/2016 ==
== Enabled Test Suites By Platform ==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
Line 84: Line 84:
|style='text-align:center;'|99
|style='text-align:center;'|99
|style='text-align:center;'|99
|style='text-align:center;'|99
|style='text-align:center;'|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1223198 [0]]
|style='text-align:center;'|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1223198 [0]]<br>Ash: 99
|-
!style='text-align:left;'|R(Ru) ref tests
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|
|style='text-align:center;'|Ash: 99
|style='text-align:center;'|
|style='text-align:center;'|Ash: 99
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|n/a
|style='text-align:center;'|
|style='text-align:center;'|Ash: 99
|style='text-align:center;'|
|style='text-align:center;'|Ash: 99
|style='text-align:center;'|Ash: 99
|-
|-
!style='text-align:left;'|Cpp
!style='text-align:left;'|Cpp
Confirmed users
1,017

edits

Navigation menu