13
edits
(adding SUMO information) |
Mathiesenk (talk | contribs) (Added Jim as localizer) |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
| mathiesenk@gmail.com | | mathiesenk@gmail.com | ||
| Firefox for Android Owner | | Firefox for Android Owner | ||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Jim Ermann | |||
| jerdmann24@hotmail.com | |||
| Localizer | |||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||
edits