Confirmed users
924
edits
| Line 67: | Line 67: | ||
| style="text-align:center;" | 15-May-2014 | | style="text-align:center;" | 15-May-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 5.0 days | | style="text-align:center;" | 5.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | nightly | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 25% | | style="text-align:center;" | 25% | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
| style="text-align:center;" | 30-Sep-2014 | | style="text-align:center;" | 30-Sep-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 28.0 days | | style="text-align:center;" | 28.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | en-US | | style="text-align:center;" | en-US | ||
| style="text-align:center;" | 50% | | style="text-align:center;" | 50% | ||
| Line 87: | Line 87: | ||
| style="text-align:center;" | 01-Aug-2014 | | style="text-align:center;" | 01-Aug-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 36.0 days | | style="text-align:center;" | 36.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | aurora | ||
| style="text-align:center;" | de | | style="text-align:center;" | de | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
| style="text-align:center;" | 02-Sep-2014 | | style="text-align:center;" | 02-Sep-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 42.0 days | | style="text-align:center;" | 42.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 5% | | style="text-align:center;" | 5% | ||
| Line 107: | Line 107: | ||
| style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | | style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 126.0 days | | style="text-align:center;" | 126.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | pl | | style="text-align:center;" | pl | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 117: | Line 117: | ||
| style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | | style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 126.0 days | | style="text-align:center;" | 126.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | tr | | style="text-align:center;" | tr | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 127: | Line 127: | ||
| style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | | style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 126.0 days | | style="text-align:center;" | 126.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | vi | | style="text-align:center;" | vi | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 137: | Line 137: | ||
| style="text-align:center;" | 10-Sep-2014 | | style="text-align:center;" | 10-Sep-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 7.0 days | | style="text-align:center;" | 7.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | nightly | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 50% | | style="text-align:center;" | 50% | ||
| Line 147: | Line 147: | ||
| style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | | style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 126.0 days | | style="text-align:center;" | 126.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | es-AR | | style="text-align:center;" | es-AR | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 157: | Line 157: | ||
| style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | | style="text-align:center;" | 25-Nov-2014 | ||
| style="text-align:center;" | 126.0 days | | style="text-align:center;" | 126.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | es-ES | | style="text-align:center;" | es-ES | ||
| style="text-align:center;" | 100% | | style="text-align:center;" | 100% | ||
| Line 167: | Line 167: | ||
| style="text-align:center;" | 10-Jan-2015 | | style="text-align:center;" | 10-Jan-2015 | ||
| style="text-align:center;" | 7.0 days | | style="text-align:center;" | 7.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 25% | | style="text-align:center;" | 25% | ||
| Line 177: | Line 177: | ||
| style="text-align:center;" | 15-Jan-2015 | | style="text-align:center;" | 15-Jan-2015 | ||
| style="text-align:center;" | 32.0 days | | style="text-align:center;" | 32.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta (Win Only) | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 10% | | style="text-align:center;" | 10% | ||
| Line 187: | Line 187: | ||
| style="text-align:center;" | 23-Feb-2015 | | style="text-align:center;" | 23-Feb-2015 | ||
| style="text-align:center;" | 60.0 days | | style="text-align:center;" | 60.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | beta | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 10% | | style="text-align:center;" | 10% | ||
| Line 278: | Line 278: | ||
| style="text-align:center;" | 19-Mar-2016 | | style="text-align:center;" | 19-Mar-2016 | ||
| style="text-align:center;" | 7.0 days | | style="text-align:center;" | 7.0 days | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | nightly | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 50% | | style="text-align:center;" | 50% | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#E10s Checkerboard Experiment aka DisplayPort Size Tuning| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#E10s Checkerboard Experiment aka DisplayPort Size Tuning| Here]] | ||
| style="background:# | | style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | ||
|- | |||
| Multi-process Firefox A/B test 3 (Disabled) | |||
| style="text-align:center;" | 07-Mar-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 24-Mar-2016 | |||
| style="text-align:center;" | 15.0 days | |||
| style="text-align:center;" | beta | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 50% | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | |||
|} | |} | ||