WeeklyUpdates/2016-05-09: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 158: Line 158:
|-
|-
| Francis Kang
| Francis Kang
| Kim Moir
| Toronto
| Toronto
| Build & Release
|-
| Connor Sheehan
| Kim Moir
| Kim Moir
| Toronto
| Toronto
Line 168: Line 174:
| Toronto
| Toronto
| Platform Engineering
| Platform Engineering
|-
| Connor Sheehan
| Rail Aliiev
| Toronto
| Toronto
| Build & Release
|-
|-
| Erica Wright
| Erica Wright
Confirmed users
1,989

edits

Navigation menu