Confirmed users
1,017
edits
(OSX 10.6 support has been dropped, remove references to it) |
(add mochitest-media) |
||
| Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
!style='text-align:left;'|M(gl) | !style='text-align:left;'|M(gl) | ||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|100 | |||
|- | |||
!style='text-align:left;'|M(mda) | |||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | ||
|style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | |style='text-align:center;background:lightgreen;'|Ash: 100 | ||