Confirmed users
1,904
edits
Bogdan.maris (talk | contribs) |
Bogdan.maris (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| 2016/11/23 || 1.0 || Bogdan Maris || Created first draft | | 2016/11/23 || 1.0 || Bogdan Maris || Created first draft | ||
|- | |||
| 2016/11/24 || 1.1 || Bogdan Maris || Updates | |||
|} | |} | ||