Confirmed users
888
edits
(→Speakers: Mark Côté on BMO in 2016) |
(add Ankit to speakers) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| None | | None | ||
| https://mrcote.info/blog/2017/01/05/bmo-in-2016/ | | https://mrcote.info/blog/2017/01/05/bmo-in-2016/ | ||
|- | |||
| Ankit Gadgil | |||
| Mentor and Leader @ Mozilla India | |||
| Privacy Month Campaign | |||
| Pune, India | |||
| No | |||
| None | |||
| https://wiki.mozilla.org/Privacy/Privacy_Task_Force/January_Campaign | |||
|} | |} | ||