QA/Async Drawing Test Plan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 118: Line 118:
| Start project
| Start project
|style="text-align:center;" | December 2016
|style="text-align:center;" | December 2016
|style="text-align:center;" | -
|-
| Study documentation/specs received from developers
|style="text-align:center;" | TBD
|style="text-align:center;" | -
|style="text-align:center;" | -
|-
|-
Confirmed users
4,072

edits

Navigation menu