TPE-Layout: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
89 bytes removed ,  25 January 2017
Line 65: Line 65:
!quarter ||merge date ||central ||aurora ||beta ||release date ||release || ESR
!quarter ||merge date ||central ||aurora ||beta ||release date ||release || ESR
|-
|-
|rowspan="2"|Q1
|rowspan="1"|Q1
!2017-01-23
|Firefox 54||Firefox 53||Firefox 52
!2017-01-24
|Firefox 51
|Firefox 45.7
|-
!2017-03-06
!2017-03-06
|Firefox 55||Firefox 54||Firefox 53
|Firefox 55||Firefox 54||Firefox 53
687

edits

Navigation menu