Confirmed users
855
edits
(added bracket :)) |
(→Welcome!: Andreas Bovens added to new hire list.) |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
| SF & MV | | SF & MV | ||
| Interim VP of People | | Interim VP of People | ||
|- | |||
| Andreas Bovens | |||
| Martin Best | |||
| MV Commons | |||
| MV | |||
| Lead Product Manager, Platform | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||