Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 113: | Line 113: | ||
| None | | None | ||
| User Testing Sign-Up Form https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchYs5fJD6QKWQF8WDtLrh4tC3dIFLZRVOI9ak0gC5WpUYDXQ/viewform?usp=sf_link | | User Testing Sign-Up Form https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchYs5fJD6QKWQF8WDtLrh4tC3dIFLZRVOI9ak0gC5WpUYDXQ/viewform?usp=sf_link | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Roadmap | |||
| Firefox Weekly Update | |||
| MTV | |||
| No | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-03-13 | |||
|- | |||
|} | |} | ||