Confirmed users
1,364
edits
(update request for addon docs) |
(add mcote) |
||
| Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| [https://github.com/web-ext-experiments web-ext-experiments] || WebExtension API Experiments || {{Mozillian|andym|Andy McKay}} | | [https://github.com/web-ext-experiments web-ext-experiments] || WebExtension API Experiments || {{Mozillian|andym|Andy McKay}} | ||
|- | |||
| [https://github.com/mozilla-conduit mozilla-conduit] || Mozilla Conduit work || {{Mozillian|mcote|Mark Côté}} | |||
|} | |} | ||