Firefox3.5/Security: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
mNo edit summary
Line 6: Line 6:
{| border="1"
{| border="1"
! feature || review date || who || interested
! feature || review date || who || interested
|-
|Server-Sent DOM Events || [[Firefox3.1/Server-Sent_DOM_Events|2008-Nov-13 2pm]] || Wellington Fernando de Macedo || Clint, Jesse, Boris, Olli
|-
|-
|about:sessionrestore || [[Firefox3.1/AboutSessionrestore_Security_Review|2008-Dec-2 11:30am]] || zeniko || johnath, Jesse
|about:sessionrestore || [[Firefox3.1/AboutSessionrestore_Security_Review|2008-Dec-2 11:30am]] || zeniko || johnath, Jesse
Line 71: Line 69:
|-
|-
|<video> || [[Firefox3.1/Video_Security_Review|2008-Nov-10]] || chrisd || [[Firefox3.1/Video_Security_Review#Review_Comments|done]]
|<video> || [[Firefox3.1/Video_Security_Review|2008-Nov-10]] || chrisd || [[Firefox3.1/Video_Security_Review#Review_Comments|done]]
|-
|Server-Sent DOM Events || [[Firefox3.1/Server-Sent_DOM_Events|2008-Nov-13 2pm]] || Wellington Fernando de Macedo || done
|}
|}
canmove, Confirmed users
640

edits

Navigation menu