Confirmed users
538
edits
(→Activity areas: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1275037#c13) |
(New council members frg, rsx11m and ewong were already appointed a few weeks ago SeaMonkey/StatusMeetings/2017-09-03) |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| Grahl, Frank-Rainer | | Grahl, Frank-Rainer | ||
| Developer | | Developer, [http://www.seamonkey-project.org/about#council SeaMonkey Council] | ||
|- | |- | ||
| Hatlak, Jens (:InvisibleSmiley) | | Hatlak, Jens (:InvisibleSmiley) | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| Wein, Frank[mailto:bugzilla@mcsmurf.de] | | Wein, Frank[mailto:bugzilla@mcsmurf.de] | ||
| [https://blog.seamonkey-project.org/ Blog], [http://www.seamonkey-project.org Website], [http://www.seamonkey-project.org/about#council SeaMonkey Council] | | [https://blog.seamonkey-project.org/ Blog], [http://www.seamonkey-project.org Website], [http://www.seamonkey-project.org/about#council SeaMonkey Council] | ||
|- | |||
| rsx11m | |||
| Developer, [http://www.seamonkey-project.org/about#council SeaMonkey Council] | |||
|- | |- | ||
| Wong, Edmund[mailto:ewong@pw-wspx.org ] | | Wong, Edmund[mailto:ewong@pw-wspx.org ] | ||
| A bit of C++/XUL/JS/CSS/HTML. [Windows/Linux User] | | A bit of C++/XUL/JS/CSS/HTML. [Windows/Linux User], [http://www.seamonkey-project.org/about#council SeaMonkey Council] | ||
|- | |- | ||
| Wood, Justin (Callek) | | Wood, Justin (Callek) | ||