Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 57 released
No edit summary
(Firefox 57 released)
Line 14: Line 14:
|-
|-
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
|-
|rowspan="1"|Q4
!2017-11-13
|Firefox 59||Firefox 58
!2017-11-14
|Firefox 57
|Firefox 52.5
|-
|-
|rowspan="2"|Q1
|rowspan="2"|Q1
Line 80: Line 73:
!merge date||central||beta
!merge date||central||beta
!release date||release||ESR
!release date||release||ESR
|-
!2017-11-13
|Firefox 59||Firefox 58
!2017-11-14
|Firefox 57
|Firefox 52.5
|-
|-
!2017-09-21
!2017-09-21
114

edits

Navigation menu