Confirmed users
77
edits
(Added ET celebrity presenter for this week) |
m (→Speakers) |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#November_20th.2C_2017 | | https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#November_20th.2C_2017 | ||
|- | |- | ||
| Scott DeVaney | |||
| AMO Editorial | |||
| community Feature Board | |||
| SF | |||
| no | |||
| n/a | |||
| https://wiki.mozilla.org/Add-ons/Contribute/Recognition#June_2017 | |||
|- | |||
|} | |||
|} | |} | ||