TPE-Layout: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
93 bytes removed ,  22 November 2017
Line 67: Line 67:
|-
|-
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
|-
|rowspan="1"|Q4
!2017-11-13
|Firefox 59||Firefox 58
!2017-11-14
|Firefox 57
|Firefox 52.5
|-
|-
|rowspan="2"|Q1
|rowspan="2"|Q1
!2018-01-15
!2018-01-22
|Firefox 60||Firefox 59
|Firefox 60||Firefox 59
!2018-01-16
!2018-01-23
|Firefox 58
|Firefox 58
|Firefox 52.6
|Firefox 52.6
|-
|-
!2018-03-05
!2018-03-12
|Firefox 61||Firefox 60
|Firefox 61||Firefox 60
!2018-03-06
!2018-03-13
|Firefox 59
|Firefox 59
|Firefox 52.7; 59.0
|Firefox 52.7; 59.0
|-
|-
|rowspan="2"|Q2
|rowspan="2"|Q2
!2018-04-30
!2018-05-07
|Firefox 62||Firefox 61
|Firefox 62||Firefox 61
!2018-05-01
!2018-05-08
|Firefox 60
|Firefox 60
|Firefox 52.8; 59.1
|Firefox 52.8; 59.1
|-
|-
!2018-06-25
!2018-07-02
|Firefox 63||Firefox 62
|Firefox 63||Firefox 62
!2018-06-26
!2018-07-03
|Firefox 61
|Firefox 61
|Firefox 59.2
|Firefox 59.2
|-
|-
|rowspan="1"|Q3
|rowspan="1"|Q3
!2018-08-20
!2018-08-27
|Firefox 64||Firefox 63
|Firefox 64||Firefox 63
!2018-08-21
!2018-08-28
|Firefox 62
|Firefox 62
|Firefox 59.3
|Firefox 59.3
|-
|-
|rowspan="2"|Q4
|rowspan="2"|Q4
!2018-10-15
!2018-10-22
|Firefox 65||Firefox 64
|Firefox 65||Firefox 64
!2018-10-16
!2018-10-23
|Firefox 63
|Firefox 63
|Firefox 59.4
|Firefox 59.4
687

edits

Navigation menu