Confirmed users
933
edits
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
(→Welcome!: add Prathiksha) |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
| MTV | | MTV | ||
| Firefox Data Engineering Intern | | Firefox Data Engineering Intern | ||
|- | |||
| Prathiksha Guruprasad | |||
| Matthew Noorenberghe | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| Firefox Front-end Engineering Intern | |||
|- | |- | ||
| Oliver Schneider | | Oliver Schneider | ||