Confirmed users
539
edits
(→Welcome!: Added Jeff Klukas) |
|||
| Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
| Florian Nils Hartmann | | Florian Nils Hartmann | ||
| | | Katie Parlante | ||
| MTV | | MTV | ||
| MTV | | MTV | ||
| Firefox Data Engineering Intern | | Firefox Data Engineering Intern | ||
|- | |||
| Jeff Klukas | |||
| Katie Parlante | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| Firefox Data Platform | |||
|- | |- | ||
| Prathiksha Guruprasad | | Prathiksha Guruprasad | ||