L10n:Teams:yua-MX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
! Hg Access?
! Hg Access?
! SVN Access?
! SVN Access?
|-
| José Dimas Luján
| josedlujan@gmail.com
| Team lead
| NO
| NO
|-
|-
| Vicente Canche
| Vicente Canche
| oxlajuntiku@yahoo.com.mx  
| oxlajuntiku@yahoo.com.mx  
| Team lead
| Translator
| NO
| NO
| NO
| NO
Confirmed users
420

edits

Navigation menu