WeeklyUpdates/2018-05-21: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 95: Line 95:
| n/a
| n/a
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_21st.2C_2018
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_21st.2C_2018
|-
| Andy Kochendorfer
| Air Mozilla Wizard
| The New Air Mozilla
| Video Update
| no (video)
| https://drive.google.com/file/d/1JYEt90wnfWgnYEWVTjx5AAWEyCIxRpZV/view?usp=sharing
| n/a
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
710

edits

Navigation menu