Confirmed users
710
edits
| Line 95: | Line 95: | ||
| n/a | | n/a | ||
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_21st.2C_2018 | | https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_21st.2C_2018 | ||
|- | |||
| Andy Kochendorfer | |||
| Air Mozilla Wizard | |||
| The New Air Mozilla | |||
| Video Update | |||
| no (video) | |||
| https://drive.google.com/file/d/1JYEt90wnfWgnYEWVTjx5AAWEyCIxRpZV/view?usp=sharing | |||
| n/a | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||