1,011
edits
Stefan.deiac (talk | contribs) (→Tablet) |
Stefan.deiac (talk | contribs) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Stefan Deiac | |||
| 16 | |||
| Nokia 6 (Android 7.1.1) | |||
| 6th June, 2018 | |||
| '''IN PROGRESS''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits