Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
812
edits
(Add "DNS prefetching") |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|blocklist enhancements || [[Firefox3.1/Blocklisting_Security_Review|2008-Dec-8 2pm]] || Mossop || tchung, Jesse | |blocklist enhancements || [[Firefox3.1/Blocklisting_Security_Review|2008-Dec-8 2pm]] || Mossop || tchung, Jesse | ||
|- | |||
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10 9:30 AM]] || ehsan, mconnor || Jesse, Marcia | |||
|- | |- | ||
|native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre || | |native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre || | ||
| Line 20: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|elliptical border-radius || [[Firefox3.1/Elliptical_Border_Security_Review|unscheduled]] || zweinberg || Clint | |elliptical border-radius || [[Firefox3.1/Elliptical_Border_Security_Review|unscheduled]] || zweinberg || Clint | ||
|- | |- | ||
|DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | |DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | ||