Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
Mvankleeck (talk | contribs) (Valeria) |
m (→Speakers) |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Roadmap | |||
| Weekly Firefox Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| na | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-07-30 2018-07-30] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||