483
edits
Simon.basca (talk | contribs) |
Simon.basca (talk | contribs) |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
| https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/iOS/Improve_New_Tab_Settings | | https://wiki.mozilla.org/QA/Fennec/iOS/Improve_New_Tab_Settings | ||
| {{mok}} | | {{mok}} | ||
|- | |||
| Male Clear Private Data settings panel more granular | |||
| Simon Basca | |||
| | |||
| | |||
| {{mok}} | |||
|- | |||
| Improve Snack bar | |||
| Simon Basca | |||
| | |||
| | |||
| {{mok}} | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits