WeeklyUpdates/2018-08-27: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Added new hire
(Added new hire)
Line 92: Line 92:
| Toronto
| Toronto
| Sr. Product Manager Mobile
| Sr. Product Manager Mobile
|-
| Desiree Doucet
| Andrew Morales
| Portland
| (Remotee) Atlanta, GA
| Salesforce Developer
|-
|-
|}
|}
5

edits

Navigation menu