69
edits
m (→Speakers) |
(→Speakers: added marketing update) |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
|- | |||
| Liz Hull | |||
| Social Strategist | |||
| Weekly Marketing update! | |||
| MozPDX | |||
| No | |||
|N/A | |||
| [https://events.mozilla.org/firefoxfightsforyoucampaign] | |||
|- | |- | ||
| Asa Dotzler | | Asa Dotzler | ||
edits