69
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Thursday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +3 days}}: add-ons show & tell) |
(→Speakers: added marketing slot in portland after MVK!) |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT, https://docs.google.com/presentation/d/11XmPYAeusckZuw6Cd2X7lq4vwIhcJ2wEMSQoEUvzzPk | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT, https://docs.google.com/presentation/d/11XmPYAeusckZuw6Cd2X7lq4vwIhcJ2wEMSQoEUvzzPk | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
|- | |||
| Liz Hull | |||
| Social Strategist | |||
| Weekly Marketing Wins | |||
| MozPDX | |||
| no | |||
| n/a | |||
| | |||
|- | |- | ||
| David Bryant | | David Bryant | ||
edits