Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 206: | Line 206: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#April_29th.2C_2019 ET headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#April_29th.2C_2019 ET headlines] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Product Management | |||
| Firefox Browsers Weekly Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-04-29 2019-04-29] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||