Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
(Added Pocket update.) |
m (→Speakers) |
||
| Line 201: | Line 201: | ||
| n/a | | n/a | ||
| | | | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Team Firefox | |||
| Weekly Firefox Browser Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-06-10 2019-06-10] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||