104
edits
(→Thursday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +3 days}}: HWC Brighton) |
(added sean intro of daria loi) |
||
| Line 285: | Line 285: | ||
| Portland | | Portland | ||
| Security Engineer | | Security Engineer | ||
|- | |||
| Daria Loi | |||
| Sean White | |||
| Mountain View | |||
| Portland | |||
| Head of Product Design, Emerging Technologies | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits