219
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Friends of Mozilla Friends of Mozilla: added cesar) |
(Add Jochai) |
||
| Line 243: | Line 243: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-09-16 2019-09-16] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-09-16 2019-09-16] | ||
|- | |||
| Jochai Ben-Aie | |||
| MOSS | |||
| MOSS Track 1 Committee | |||
| MTV | |||
| no | |||
| [https://docs.google.com/presentation/d/1JkCssNAT2KOyWOwGYz2qAeusw3lulFuHJ_asKM8DR10/edit?usp=sharing Slides] | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/moss/ MOSS Website] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits