WeeklyUpdates/2019-09-16: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Add Jochai
(Add Jochai)
 
Line 243: Line 243:
| n/a
| n/a
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-09-16 2019-09-16]
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-09-16 2019-09-16]
|-
| Jochai Ben-Aie
| MOSS
| MOSS Track 1 Committee
| MTV
| no
| [https://docs.google.com/presentation/d/1JkCssNAT2KOyWOwGYz2qAeusw3lulFuHJ_asKM8DR10/edit?usp=sharing Slides]
| [https://www.mozilla.org/en-US/moss/ MOSS Website]
|-
|-
|}
|}
219

edits

Navigation menu