6
edits
(Added ET weekly update presenter) |
Gracepowers (talk | contribs) |
||
| Line 192: | Line 192: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
|- | |||
| Hristo Ganchev | |||
| Brian Hourigan | |||
| SFO | |||
| NYC | |||
| Senior DevOps Engineer | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Their Name | | Their Name | ||
edits